Cyklovýlety - rok 2012

Web nejen o cyklistice

  

Cyklovýlety z roku 2012

Francie - Provence

Podruhé jsem se s kolem podíval do Francie. Byť to nebyl ten hlavní účel, podařilo se nám udělat asi 5 hezkých výletů, jeden z toho byl náročný - na Mt. Ventoux...

Náhled fotek...

Jeseníky

Protože jsou Jeseníky prostě fajn a je tu hodně značených cyklotras, rozumné ceny ubytování a nádherná krajina, i v roce 2012 jsem zde podnikl pár výletů - především v okolí Bělé pod Pradědem.

Náhled fotek...

Rakousko - Salzkammer (Solná komora)

Vzhledem k účasti v závodě Salzkammerguttrophy 2012 (na té nejdelší trase) jsem se rozhodl v této oblasti strávit čtyři dny a trochu se seznámit s částí trasy. Počasí sice zčásti nic moc, ale i tak můžu oblast jen doporučit, na MTB se zde dá podniknout hromada výletů.

Náhled fotek...

Žďárské vrchy

Třídenní tréninkový kemp se Svobim se konal tentokrát nedaleko Nového Města na Moravě. Podařilo se nám slušně zmapovat oblast Žďárských vrchů a přinášíme tři tipy na výlet...

Náhled fotek...

Hostýnské vrchy

Svátek práce jsem oslavil cyklovýletem po Hostýnské magistrále, což byl v tom parnu, které panovalo, výborný nápad. Co se týká tréninkového efektu to ale stálo za to :)

Náhled fotek...

Oderské vrchy

Poslední dubnová sobota se mimořádně vydařila, takže jsme se rozhodli navštívit poněkud masovou, ale skvělou akci Bílý kámen, kdy se 2x za rok otevřou pomyslné brány největšího vojenského prostoru Libavá pro veřejnost - především tu cyklistickou. Krajina a její zachovalost je místy skutečně pozoruhodná, navíc je to i vítaný trénink. Je zde několik delších stoupání, která si svou náročností nezadají s těmi ve vyšších horách.

Náhled fotek...

Chřiby

Dubnové počasí sice většinou cyklistice moc nepřálo, nicméně pár dní se najít dalo. Jeden z nich jsme s mým tréninkovým parťákem využili k projetí Chřibů - vrchoviny na pomezí Střední a Jižní Moravy. Zvolili jsme trasu, která v sobě měla jak terénní prvky, tak rychlejší silniční pasáže.

Aby to bylo stylové, v říjnu jsme se sem také podívali a vznikl z toho další pěkný výlet - tentokrát jsme vyrazili z Kojetína do Nemotic...

Náhled fotek...

 
  www.cyklo-vylety.cz - administrátor: L.Poncza, spolupracovník: P.Svoboda, 2008 - 2015
Poslední aktualizace: 2016-03-05 21:53:51
Stránka zobrazena: 6577 krát.